Dajte miru priložnost

Peace (SK)

Samokonzervirajoča se krema za obraz


45 g 32.00 €

Univerzalno privlačna vlažilna krema za obraz primerna za vse starosti, odlična predvsem za občutljivo kožo.

Izredno mehčalna vlažilna krema z mandlji, kakavovim maslom in aloe vero je bila ustvarjena za nego vaše kože v vsakem obdobju vašega življenja. Izdelana iz najboljših sestavin (mnoge od njih boste našli v naši uspešnici Dream Cream, losjonu za telo) je idealna za dehidrirano kožo. Vrtnica je znana po svojih protivnetnih lastnostih, vlažilno ovseno mleko pomirja pordelo ali razdraženo kožo, več kot 20% mandljevega olja pa ima antioksidantne lastnosti in mehča kožno povrhnjico.

Kakavovo, illipe in cupuacu maslo skupaj zmehčajo, nahranijo in okrepijo vašo kožno bariero, kar daje tej kremi mehčalni učinek. Več kot 9% glicerina pa prenaša blagodejne sestavine globlje v kožo. 


Kaj je samokonzerviranje?

Želimo izdelati izdelke, ki skrbijo za vašo kožno bariero z minimalnim poseganjem v vaš mikrobiom: skupnost rezidenčnih mikroorganizmov, ki ščitijo vašo kožo pred patogeni. Učinki konzervansov na naš mikrobiom in okolje še niso povsem jasni. Ker pa so konzervansi biocidni, jih raje uporabljajmo v minimalnih količinah, pod zakonskimi maksimumi ali pa jih sploh ne uporabljamo. To dosegamo s pametno formulacijo izdelkov, hitrim pošiljanjem iz naših tovarn in kratkimi roki uporabnosti. Kadar je izdelek oblikovan tako, da ostane svež brez sintetičnih konzervansov, ga imenujemo "samokonzervirajoč".


Uporaba:

Dovolj je že rahel nanos. Vmasirajte v čiste roke in nato vtrite v kožo. Hranite na suhem in hladnem mesecu, ter uporabiti sveže v šestih mesecih.


Sestavine :


Rosa Damascena Flower Water (rožna vodica), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandljevo olje), Glycerin, Aqua (voda), Avena Sativa Kernel Extract (ovseno mleko), Theobroma Cacao Seed Butter (organsko kakavovo maslo iz pravične trgovine), Shorea Stenoptera Seed Butter (organsko illipé maslo), Perfume, Stearic Acid, Theobroma Grandiflorum Seed Butter (maslo Cupuaçu), Theobroma Cacao Seed Butter (kolumbijsko organsko kakavovo maslo iz pravične trgovine), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Citrus Limon Peel Oil (limonino olje), Cananga Odorata Flower Oil (olje ylang ylanga), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Soy Milk Yoghurt, Styrax Benzoin Resin Extract, *Benzyl Alcohol, *Benzyl Benzoate, *Benzyl Cinnamate, *Benzyl Salicylate, *Citral, *Citronellol, *Eugenol, *Farnesol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool.

*naravna sestavina eteričnega olja.

Šifra: Peace samokonzervirajoča se krema za obraz    


Mnenja (0)

Za ta izdelek ni mnenj.


Napišite mnenje

    Slabo           Dobro
Captcha

Podobni izdelki

Vegetarian
Novo
Winter Garden
Darilni paket
Šopek sedmih cvetov

73.50 € / kos
Novo
Vegan
Grass
Gel za tuširanje
Pripravljeni na vse izzive

13.50 € / 120 g
Novo
Vegan
OMEJENA KOLEKCIJA
Monster Party
darilni paket
Štiri poslastice za peklensko kopalno zabavo

35.50 € / kos
Alebrije
FUN
Sadni punč zabave

13.00 € / 200 g
Novo
Sweet Christmas
Darilni paket
Prepustite se paru sladkih kopeli

15.00 € / kos
Samo na spletu
Vegan
Celebrate
Masažna ploščica
Za citrusno vzdušje

11.00 € / 65 g
OMEJENA KOLEKCIJA
UFO

UFO

Kopalna bombica
Osvetlite se s citrusi 3 v 1

12.50 € / 240 g
Novo
OMEJENA KOLEKCIJA
Candy Cane
Balzam za ustnice
Sladkoba sladkorne palčke

7.00 € / 12 g